Посилена маска з мікроголками і колагеном VT Cosmetics Collagen Reedle Shot 700 2step Mask
VT Cosmetics Collagen Reedle Shot 700 2Step Mask — це сучасна двоетапна система догляду, що поєднує бустер-сироватку та тканинну маску, просочену активною есенцією. Такий формат допомагає корисним компонентам проникати глибше в епідерміс і забезпечує потужний відновлювальний ефект.
Маска ефективно зменшує помітність зморшок, розширених пор та нерівностей шкіри, підтримує пружність і еластичність, покращує тон і надає здорового сяйва. При регулярному використанні посилює дію наступних засобів догляду.
Тканинна основа з целюлози щільно прилягає до обличчя, забезпечуючи рівномірне всмоктування есенції без сповзання.
Активні компоненти:
-
Гідролізований колаген (500 Da) інтенсивно зволожує, пом’якшує шкіру, розгладжує мікрорельєф і допомагає зменшити зморшки.
-
Гідролізований еластин зміцнює структуру шкіри, підтримує колагенові волокна, підвищує її пружність та гладкість.
-
Cica Reedle™ — мікроголки з кремнію та екстракту центели, які доставляють активні речовини глибоко в шкіру, стимулюють оновлення клітин і роблять шкіру більш підтягнутою та рівною.
-
Cicahyalon™ — комплекс зеленого прополісу, центели (мадекасосид, азіатикозид, азіатикова й мадекасова кислоти) та гіалуронової кислоти. Заспокоює подразнення, зменшує почервоніння, глибоко зволожує та підтримує еластичність.
Підходить для всіх типів шкіри.
Спосіб застосування:
-
Нанесіть бустер-сироватку на чисту суху шкіру (етап 1) і зачекайте, поки вона повністю вбереться.
-
Розмістіть тканинну маску (етап 2) на обличчі та залиште на 10–20 хвилин. Потім зніміть і легенько розподіліть залишки есенції по шкірі.
⚠️ Увага: можливе легке поколювання — це нормальна реакція шкіри.
Запобіжні заходи:
Не використовуйте одночасно з пілінгами, скрабами, засобами з ретинолом, кислотами (AHA, BHA) чи високою концентрацією вітаміну C. Не рекомендовано після косметологічних процедур або ін’єкцій.