Кошик
3793 відгуків
Знижка 5% на весь асортимент
Koreacream - корейська косметика Київ та вся Україна
+380 (67) 473-61-41
+380 (50) 212-38-78

Корейська догляд за обличчям. Багатоступенева система догляду.

Корейська догляд за обличчям. Багатоступенева система догляду.

У всіх, хто хоч що-небудь чув про корейської косметики, догляд за шкірою по-корейськи асоціюється з їх знаменитою багатоступеневою системою. Уявлення про такий собі «шарований пиріг» на обличчі, що складається з різноманітних кремів, есенцій і емульсій може привести в ступор середньостатистичну українську красуню. Але якщо розібратися в запропонованих корейцями етапах догляду за шкірою, все виявляється не так складно, і найголовніше, при правильному і регулярному застосуванні, це буде працювати.

Найпоширеніша корейська система догляду включає 10 кроків (повна версія).

Але це зовсім не означає, що всі 10 кроків необхідно застосовувати щодня, вранці і ввечері. Часто використовують більш скорочену версію» багатоступеневого догляду, яка складається з 7-8 кроків.

Давайте розберемося, що включає 10ти ступінчаста версія, і які кроки можна пропустити.

Найважливіший і самий перший етап, з якого починається будь-який догляд – це очищення.

Сюди входить 4 кроки:

Крок 1. Демакіяж.

Крок 2. Гідрофільна олія.

Крок 3. Пінка для вмивання

Крок 4. Ексфоліація (Пілінг, скраб, скатка).

Етап очищення шкіри обличчя недооцінений більшістю європейських жінок. Насправді, очищення - це дуже важливий етап і нехтуючи ним, навіть періодично, безпросвітна боротьба зі зморшками, чорними крапками і прищами забезпечена, навіть якщо строго дотримуватися всі наступні етапи .

Розглянемо докладніше кроки очищення:

Крок 1. Демакіяж. Так як кроки догляду за шкірою розуміють і ранковий і вечірній ритуал, тут зрозуміло, що демакіяж проводиться тільки ввечері, вранці даний крок ми пропускаємо.

Для видалення макіяжу Ви використовуєте спеціальні засоби, до яких звикли: ремувери, міцелярки, або спец.серветки. Хочу зазначити, що при помірному використанні декоративної косметики двох наступних кроків Вам буде достатньо, і проводити демакіяж окремим кроком і окремим засобом не обов'язково. Тобто в залежності від Вашого способу життя, інтенсивності Вашого макіяжу, особистих уподобань, і. т. д, Ви або пропускаєте, або залишаєте цей крок.

Крок 2. Гідрофільна олія.

Гідрофільна олія розчиняє косметику на обличчі і виводить бруд з пор. Таким чином, вона не тільки полегшує подальше змивання косметики пінкою (крок 3), а допомагає підтримувати чистоту пор, при регулярному використанні.

Косметологи і б'юті-блогери не рекомендують нехтувати гідрофільним маслом. Навіть якщо Ви не користуєтеся декоративною косметикою, вмивання з застосуванням гідрофільного масла забезпечить більш якісний результат і дозволить перетворити вмивання в неймовірно комфортну СПА процедури.

Крок 3. Пінка для вмивання. Тут все зрозуміло: після того, як гідрофільні масло розчинить частинки косметики на обличчі, ви змиваєте всю цю «кашу» улюбленої пінкою для вмивання, підібраною під Ваш тип шкіри.

Крок 4. Ексфоліація (Пілінг, скраб, скатка).

Ексфоліація проводиться для того, що б видалити омертвілі частинки шкіри з обличчя, очистити пори і освітлити чорні точки. Тут варто зазначити, що даний крок Ви проводите 2 рази в тиждень, а не щодня. Але ще залежить від засобу, який Ви використовуєте для ексфоліації, а також від Вашого типу шкіри. Якщо, наприклад, Ваші «пори» люблять скраб жорсткіше, з механічними частинками, а шкіра при цьому досить чутлива, процедуру ексфоліації краще скоротити до одного разу в тиждень. І навпаки: якщо це легкий пілінг-масаж з допомогою ніжного спонжа конняку, то така ексфоліація може проводитися хоч щодня. Найчастіше для цього етапу використовують поширений продукт – пілінг-скатка. Він ніжно і дбайливо скочує відмерлі частинки шкіри з обличчя, але на відміну від традиційного скрабу, робить це абсолютно дбайливо, не травмуючи дерму, тому підходить абсолютно всім типам шкіри, включаючи чутливу.

З очищенням ми розібралися, переходимо далі:

 Крок 5. Тонізація. Це теж дуже Важливий етап і його не просто не можна пропускати, а необхідно проводити миттєво, відразу після очищення. Корейці наполягають на «правило трьох секунд», яке говорить, що треба нанести тонер після вмивання за 3 секунди, інакше після них 50% вологи зі шкіри випарується. Можливо, це трохи перебільшено, оскільки за 3 секунди складно встигнути навіть дотягнутися за рушником) але факт в тому, що зволожити шкіру після вмивання, потрібно постаратися дуже швидко: промокнувши обличчя рушником і відразу нанесли тонер.

Ще один важливий момент (до речі це дуже поширене питання наших покупців): тонер потрібно наносити ватними дисками або руками безпосередньо на обличчя?

В принципі, якщо Ви звикли користуватися дисками, нічого страшного не буде, якщо Ви будете продовжувати це робити. Але корейці рекомендують наносити трохи засобу на долоні, а потім рухами розподілити по шкірі, без дисків. І такий підхід цілком логічний, якщо розглядати це «зайве тертя ватою по обличчю» з точки зору доочищення, то якщо Ви не нехтували попередніми кроками, особливо доочищувати буде нічого, а вата між тим «з'їдає» велику кількість засобу..

Між тим, деякі виробники тонерів все ж вказують в описі, що засіб потрібно наносити ватним диском. Але це зустрічається не часто, для любителів очистити обличчя ватним диском придумали спеціальний продукт – пілінг-педи або подушечки (власне, це і є диски, просочені очищаючою есенцією).

До речі багато хто воліє використовувати тонери у вигляді спрею (звичайно, в магазинах косметики, ці кошти називаються не тонер, а «зволожуючий міст»), і розбризкують засіб на обличчя, що досить зручно.

Крок 6. Есенція або сироватка. Це концентрований засіб, який, як правило володіє легкою (рідкої або гелеподібної) текстурою для глибокого проникнення в шкіру. Вона містить компоненти, спрямовані на якусь певну дію: зволоження, боротьба з віковими змінами, освітлення, звуження пор і. т. д. Сироватка наноситься на шкіру після вбирання тонера і до того, як Ви будете наносити наступні уходовые засоби, так , як вона готує шкіру до більш якісного впливу наступних засобів.

Крок 7. Емульсія.

Ось це спірної необхідності крок, і багато хто його пропускає.

Емульсія для обличчя схожа на рідкий крем, але має більш легку текстуру. Вона утворює тонку плівку на шкірі, за рахунок чого утримує вологу і закріплює результат. У деяких виробників емульсія іменується словом «лосьйон (lotion)», що збиває з пантелику слов'янського споживача, який звик до того, що лосьйон – це рідке водянисте засіб за типом тонера. У корейців ж, у багатьох лінійках, лосьйоном називається саме емульсія.

Багато лінійок корейських засобів не містять емульсію зовсім, що також говорить про «необов'язковість» даного етапу. Але деякі виробники все ж наполягають на тому, що між сироваткою і кремом повинна бути емульсія.

Багато слов'янськіх користувачів корейської косметики поводяться наступним чином: якщо в лінійці засобів присутня емульсія, її переносять на ранковий ритуал догляду і використовують слідом за сироваткою замість крему. Тому, що найчастіше, вона володіє тими ж властивостями, що і крем, а так як є більш легким продуктом, вона чудово замінює крем в тих випадках, коли надмірне живлення не потрібно, наприклад в ранковий час, в літній час, або власницям жирної шкіри, яка не сприймає використання щільних текстур. Тобто якщо Ви придбали цілу лінійку, в якій присутній і крем і емульсія, спробуйте, у ранковий час використовувати емульсію без крему, а у вечірній - крем без емульсії (або і те, і інше, при необхідності).

Крок 8. Крем для повік. Тут зрозуміло: подушечками пальців акуратно вбиваємо крем для повік в область навколо очей. Про те, що крем для обличчя та крем для повік – це різні продукти догляду (за винятком спеціальних кремів 2 в 1), написано безліч статей і ми не будемо на цьому окремо зупинятися. У денний час можна замінити або доповнити догляд під очима гідрогелевимі патчами.

Крок 9. Крем для обличчя (нічна маска).

З кремом для обличчя теж все зрозуміло, Ви використовуєте відповідний Вашому типу шкіри крем. В денний час, у спекотний час, або у разі якщо Ваша шкіра жирна, це може бути більш легкий продукт (гель, емульсія, емульсія).

Найкраще мати два крему: зволожуючий і живильний. І наносити їх в залежності від сезону. У теплу пору року: вранці зволожуючий, а ввечері живильний; а в холодну пору року: вранці поживний і ввечері зволожуючий.

Нічну маску наносять на обличчя на всю ніч, як нічний крем. Але так як нічна маска – це більш концентрований, порівняно з кремом продукт, дія нічної маски буде більш інтенсивною, оскільки в ній міститься набагато більше зволожуючих і живильних компонентів. Щоб не перенавантажувати шкіру корисними речовинами, таку маску рекомендується робити не більше 2-3 разів на тиждень.

Крок 10. Захист від сонця.

Сонцезахисний крем - важливий заключний етап, який захистить шкіру від шкідливого впливу ультрафіолетових променів, але зрозуміло, що цей крок стосується ранкового догляду, до вечірнього ритуалу він не має відношення і ми його пропускаємо.

Сподіваємося, ця інформація допоможе Вам зробити багатоступінчастий корейський догляд за шкірою більш зрозумілим та ефективним, але якщо у Вас залишилися питання, наші консультанти з радістю допоможуть Вам, а також підберуть доглядові засоби залежно від Ваших потреб і переваг.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner