Кошик
4103 відгуків
Знижки квітня: 5-15% Товари зі знижками:
Koreacream - корейська косметика Київ та вся Україна
+380 (67) 473-61-41
+380 (50) 212-38-78
Пінка для вмивання з прополісом та юдзу Fraijour Yuzu Honey All Clear Cleansing Foam 250 мл

Пінка для вмивання з прополісом та юдзу Fraijour Yuzu Honey All Clear Cleansing Foam 250 мл

475 ₴

  • Готово до відправки
+380 (67) 473-61-41
Обробка замовлень
  • +380 (50) 212-38-78
    Viber, будь-які питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пінка для вмивання з прополісом та юдзу Fraijour Yuzu Honey All Clear Cleansing Foam 250 млПінка для вмивання з прополісом та юдзу Fraijour Yuzu Honey All Clear Cleansing Foam 250 мл
475 ₴
Готово до відправки
+380 (67) 473-61-41
Обробка замовлень
  • +380 (50) 212-38-78
    Viber, будь-які питання
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Пінка для вмивання з прополісом та юдзу Fraijour Yuzu Honey All Clear Cleansing Foam 250 мл

Пінка для вмивання з цитрусом юдзу Fraijour Yuzu Honey All Clear Cleansing Foam делікатно очищає чутливу, схильну до почервоніння та подразнення шкіру.

До складу пінки входять лише м'які ПАР, які дбайливо очищають шкіру, не порушують ліпідний бар'єр і відповідно не сприяють втраті вологи.

Головний компонент засобу - екстракт юдзу містить багато вітаміну С, а значить, відмінний помічник у боротьбі з тьмяністю шкіри і раннім старінням. Крім цього, екстракт відмінно зволожує епідерміс і освітлює шкіру. Ну і наостанок дає приємну і тонку цитрусову аромат.

Активні компоненти:

  • екстракт куркуми - сильний антиоксидант, добре регенерує, очищує, вирівнює і омолоджує, нормалізує роботу сальних залоз, живить і пом'якшує, заспокоює шкіру.
  • екстракт гуарани - чудово тонізує, посилює місцевий обмін речовин і в цілому виявляє стимулюючий ефект на тканині. Також цей компонент має в'яжучі та протизапальні властивості, а також деяку антибактеріальну активність.
  • лимонна кислота (АНА кислота) - відлущуючий засіб, м'яко відлущує омертвілі клітини шкіри і робить її більш гладкою і свіжою.
  • алантоїн - регенерує, прискорюючи загоєння шкіри, знімаючи роздратування і свербіж. Також речовина пом'якшує роговий шар та сприяє видаленню відмерлих клітин.
  • екстракт маткового молочка - зміцнює клітинний імунітет, відновлює клітинні мембрани, активізує обмінні процеси в клітинах шкіри, підвищує еластичність

Завдяки комплексу з прополісу, екстракту мандарину Юдзу (японський лимон) та пантенолу насичує шкіру поживними речовинами та натуральними антиоксидантами, уповільнює процеси старіння та покращує колір обличчя.

Не залишає почуття сухості та стягнутості після вмивання.

Має нейтральний рівень pH (5,5)

Об'єм 250 мл

Основні
ВиробникFraijour
Країна виробникПівденна Корея
Тип засобу для вмиванняГель
Тип шкіриЧутлива
Вікова групаБез обмежень
СтатьУнісекс
Об`єм250 мл
  • Ціна: 475 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner